WebMoney.UA рекомендує: нова безкоштовна онлайн гра World of Warships
Вітаємо всіх наших користувачів-геймерів з виходом нової гри від творців легендарної World of Tanks.
Сьогодні відбулася світова прем'єра ММО-екшену World of Warships, який присвячено грандіозним морським баталіям початку ХХ сторіччя.
Перемагайте в динамічних сутичках по всіх куточках світу за штурвалом легендарних бойових кораблів, створених провідними морськими державами. На Вас чекають більше 85 унікальніх військових морських судів чотирьох різних класів з найпотужнішими типами озброєння, 11 карт битв, можливість "прокачати" гілки кораблів, командирів та власний аккаунт. В екшені реалізовано формат командних боїв, який дозволить Вам об'єднуватися з друзями у загони до трьох гравців і розробити свою власну, унікальну тактику гри.
Нагадуємо, що в усіх проектах всесвіту Wargaming, включаючи World of Warships, World of Tanks і World of Warplanes, діє єдиний преміум аккаунт, який дозволить Вам ще простіше почати свій шлях у морських баталіях і грати з іще більшим комфортом. Придбати його, а також "прокачати" флот і поповнити свій гральний рахунок онлайн Ви можете за WMU на нашому сайті.
Тільки під час тестування до гри долучилися 2 мільйони геймерів з усього світу. Виходьте в море та приєднуйтеся до битви!
Яскравих Вам перемог і сім футів під кілем!