Відновлення роботи
Дорогі друзі!
 
З червня 2013 року, перебуваючи під жорстким пресингом чиновників Міністерства доходів і зборів, команда WebMoney.UA всі свої зусилля спрямовувала на вирішення виниклих проблем в правовому полі. Ми не могли змиритися з тим, що заручниками дій фіскальних органів стали більше двох мільйонів користувачів. Тому повернення їхніх коштів весь цей час було для нас пріоритетним завданням.
 
Раді Вам повідомити, що постановою суду арешт грошових коштів на банківських рахунках української компанії - Гаранта було скасовано.
 
Таким чином, нам вдалося розблокувати гроші користувачів і сьогодні ми відновлюємо "виведення" WMU.
 
Щиро дякуємо тим нашим клієнтам, партнерам, громадським організаціям, чиї розуміння і витримка стали величезною підтримкою для команди WebMoney.UA в цій непростій ситуації.
 
Ще має відбутися закриття сфабрикованого кримінального провадження. Твердий правовий базис, перевірений багаторічною практикою і підтверджений численними висновками правових експертиз наших операцій, дає підстави команді WebMoney.UA з упевненістю дивитися в майбутнє і гарантувати виконання своїх зобов'язань перед користувачами.