Оновлення додатків WebMoney для соціальних мереж
Міжнародна система розрахунків WebMoney Transfer оголошує про вихід оновлених клієнтських додатків для Facebook, «ВКонтакті» і «Однокласники». Додатки дозволяють вести розрахунки з друзями в соціальних мережах, оплачувати десятки видів різних послуг і товарів, не покидаючи сторінки свого профілю.

Слідом за WebMoney Keeper, розробленим для операційних систем Windows, MacOS, Linux і для пристроїв на базі iOS, Android, Bada, команда WebMoney представляє оновлену версію популярного додатку для соціальних мереж. Додатки WebMoney Keeper для Facebook, «ВKонтакті», «Однокласники» виконані у вигляді гаманця, що прикріплюється до аккаунту соціальної мережі.

Після первинної установки WebMoney Keeper з'являється на сторінці соціальної мережі в розділі «Додатки», історія попередніх операцій, записи в діловій мережі синхронізуються з новою версією. Якщо користувач раніше не реєструвався в системі WebMoney, йому необхідно вибрати опцію «Створити новий гаманець» і у вікні вибрати потрібний йому тип розрахункових одиниць.

У списку кореспондентів доступна інформація про друзів у соціальній мережі, які також встановили Keeper. У разі, якщо користувачеві потрібно перерахувати кошти, взяти або дати в борг контакту зі списку друзів у соціальній мережі, додаток дозволяє відправити повідомлення із запрошенням встановити WebMoney-гаманець.

Крім взаєморозрахунків з друзями, з допомогою програми можна оплачувати мобільний зв'язок, інтернет, телебачення, комунальні послуги. Максимально спрощена оплата десятків популярних онлайн-ігор і поповнення акаунтів в соціальних мережах і спільнотах.

WebMoney Keeper для соціальних мереж доступний російською, англійською, іспанською, португальською, в'єтнамською і турецькою мовами.

Встановити додатки можна за наступними посиланнями:
Keeper для Facebook; Keeper для ВКонтакті; Keeper для OK («Однокласники»).