WebMoney.UA - спеціальний партнер ІТ-форуму від UA Web Challenge 2014

WebMoney.UA продовжує інвестувати у майбутнє України та IT- галузі, підтримуючи наші молоді таланти та вітчизняні стартапи.

В рамках багаторічної співпраці з UA Web Challenge - Всеукраїнським чемпіонатом з веб-розробки, WebMoney.UA в цьому році стала спеціальним партнером проведення ІТ-форуму. Об’єднуючи кращих експертів галузі, цей, вже традиційний, захід дає можливість зрозуміти перспективи та тенденції розвитку інноваційних сервісів та продуктів в Україні та світі.

На  форумі відбулося також поздоровлення призерів другого хакатону UA Web Challenge 2014, тематикою якого стали цього разу «мобільні технології». 11 команд за 24 години розробили 9 унікальних проектів. Результати голосування визначили 3-х переможців, серед них був і проект команди «Діамантова рука», за яку ми вболівали. Розроблений сервіс називається «Mobile Nurse». Це мобільний додаток під Android, який у випадку захворювання дозволяє без підключення до інтернету відслідковувати дотримання курсу лікування, своєчасність прийому ліків, знаходити потрібну аптеку, застерігати від уживання небажаних препаратів (які викликають алергічні реакції, наприклад). 

WebMoney.UA вирішила підтримати талановитих розробників «Мобільної медсестри», вручивши автору ідеї та керівникові цього проекту Чек Paymer на 10 000 WMU.