WebMoney - №1 в Україні на думку споживачів!
За результатами онлайн-опитувань щорічного конкурсу торгових марок "Фаворити Успіху" WebMoney стала безумовним лідером споживчих уподобань в Україні. 

Конкурс "Фаворити успіху" підбив підсумки рейтингових досліджень за минулий рік з метою виявлення найкращих і найулюбленіших товарів і послуг українського ринку. В категорії "система електронних платежів онлайн" кращою з 14 учасників ринку було визнано ТМ "WebMoney".

Результати беззаперечні:
- 1 місце в абсолютному рейтингу з урахуванням зведених оцінок споживачів, експертів і відомих українців-лідерів думок.
Підсумки опитувань підтверджено аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) та незалежної маркетингової компанії InMind.

"Фаворити успіху" - перший і єдиний в Україні конкурс торгових марок із відкритими рейтингами. Він є абсолютно незалежним і некомерційним. Призначення конкурсу - об'єктивне дослідження динаміки змін в уподобаннях громадськості. У ньому автоматично беруть участь усі без винятку торгові марки, офіційно представлені в Україні, чия специфіка відповідає певній категорії товарів чи послуг. Методика рейтингових досліджень повністю виключає можливість будь-якого втручання, або впливу з боку учасників, номінують конкурсантів безпосередньо самі респонденти.