WebMoney.UA - виведення на банківську карту за 3 кліки
Користувачі системи отримали можливість здійснювати перекази зі свого гаманця на банківську картку (Visa або MasterCard), не відвідуючи наш сайт. Виведення здійснюється всього у три кліки мишкою, завдяки інтеграції в клієнтське програмне забезпечення (Keeper) відображення банківських карток, прикріплених до гаманця їхнього власника.

Ця опція доступна у всіх версіях: Keeper Standard, Keeper WinPro и Keeper WebPro, а також у мобільному додатку "My WebMoney" під Android, iOs, Windows Phone, Windows RT, BlackBerry OS, Samsung Bada. Включити її зовсім не складно. Спочатку необхідно "прив'язати" банківську картку до гаманця на сайті WebMoney.UA. При цьому важливо пам'ятати, що за правилами системи це можливо тільки за умови, якщо і картка, і гаманець зареєстровані на одного власника.

Після цього залишиться лише клікнути на відповідний значок (на сторінці його відображено у вигляді логотипу) - і протягом 10-ти хвилин картка з'явиться у Вашій версії Keeper (якщо у Вас WinPRO - знадобиться його перезавантаження). Ось і все: тепер Ви можете виводити WMU на картку безпосередньо в Keeper.

Підключити до гаманця можна картку будь-якого українського банку. Переказ з гаманця на картку - миттєвий. Комісія складає 1,1% для карток ПриватБанку або 1,5% для карток інших банків.

Варто підкреслити, що особливо зручним і корисним цей сервіс є для тих користувачів, які керують своїми фінансами безпосередньо з планшетів, або смартфонів.