Захищені безкоштовні відеодзвінки за допомогою WebMoney Video
Міжнародна система розрахунків WebMoney Transfer, яка є також середовищем для ведення бізнесу в мережі, презентує Вашій увазі новий сервіс захищених відеодзвінків. Тепер будь- який користувач системи отримує можливість у режимі реального часу влаштовувати безкоштовні відеоконференції, не встановлюючи жодних додаткових програм.
Сервіс WebMoney Video призначений у першу чергу для проведення ділових переговорів між користувачами нашої системи. Конфіденційність розмов досягається завдяки використанню стандарту WebRTC, який забезпечує шифрування трафіку та захист з'єднань. Ця технологія дозволяє здійснювати відеодзвінки з таких популярних браузерів, як Google Chrome, Firefox та Opera, причому необхідність встановлювати додаткове програмне забезпечення- відсутня.
Здійснити відеовиклик контакту з переліку кореспондентів можна через ділову мережу WebMoney Events, а також через WebMoney Keeper, у тому числі мобільний додаток для Android. Одночасно у такій відеоконференції може брати участь до чотирьох контактів. Доступність сервісу і його зручність у використанні  відкривають нові можливості для проведення онлайн- нарад, корпоративних відеоконференцій та інших подібних заходів.
Для тих користувачів, яких насамперед цікавлять голосові дзвінки високого ступеню захисту, ми анонсували раніше запуск WebMoney Voice-  додатку до WebMoney Keeper на платформі Android. WebMoney Voice дає можливість налагодити захищенний від прослуховування телефонний канал між двома абонентами через Інтернет, де дані закодовані за допомогою стійких до взлому алгоритмів.
Сервіси доступні та безкоштовні для всіх користувачів системи.