Міжнародна система розрахунків WebMoney представила оновлену лінійку мобільних додатків
     Міжнародна система розрахунків WebMoney презентувала оновлені версії мобільних додатків для операційних систем на базі iOS, Android, Windows Phone и Blackberry.
     У всіх версіях оновлено інтерфейс, а також додано нові опції, завдяки яким мобільні додатки стали більш функціональними та зручними у використанні.
     Як і раніше, учасники системи, використовуючи мобільні додатки WebMoney Keeper, можуть здійснювати перекази на гаманці, поповнювати банківські картки, керувати контактами і  вести листування з іншими кореспондентами.У новій версії розширено можливості швидкої сплати десятків видів послуг, а також оновлено асортимент цифрових товарів інтегрованого магазину.
     У версії додатку WebMoney Keeper для iOS тепер є підтримка TouchId. Стало доступним відображення отриманих і відправлених у чаті файлів, переданих через Files.WebMoney — власний сервіс системи для захищеного збереження та обміну файлами. Крім того, було значно спрощено навігацію в додатках: свайп направо дозволяє повернутися до меню, свайп уліво відкриває перелік таких дій, як переказ WebMoney, виставлення рахунку, поповнення гаманця та обмін коштів.
     У новій версії WebMoney Keeper для Android з'явилася можливість детального перегляду прикріплених гаманців, лімітів та сум, доступних для переказу. Статистику операцій тепер можна отримувати у вигляді графіків і зведених таблиць.
     У версію WebMoney Keeper для cмартфонів BlackBerry і Windows Phone додано підтримку нових можливостей ОС, а також значно підвищена стабільність додатків.
     Щоб оперативно отримувати повідомлення і мати швидкий доступ до додатку, користувачі Android-пристроїв можуть розташувати віджет WebMoney Keeper на робочому столі, а власники пристроїв на iOS — у вкладці "Сьогодні" (Today). Спільним оновленням для всіх платформ стала можливість керувати запитами на авторизацію.
     Мобільні версії додатків можна використовувати разом з Keeper WinPro або Keeper WebPro, а також з WebMoney Keeper для соціальных мереж (Facebook, Вконтакте, Однокласники).