WebMoney Україна «Абсолютний Фаворит Успіху» в категорії «Система електронних платежів»
Реєстрація
УКР РУС ENG
WebMoney Україна

На даний момент доступні два способи отримання початкового атестату автоматично.

Спосіб 1. Отримання початкового атестату через сервіс BankID.

Ви можете використати цей спосіб, якщо банк, який Вас обслуговує, підключився до BankID. Сьогодні це ПриватБанк, Банк Конкорд, Банк Південний, А-банк, і даний перелік постійно поповнюється. Увага! Використання авторизації по ЕЦП не дає можливості отримати атестат.

Як це працює:

  • перейдіть за посиланням і ознайомтесь з умовами;
  • потрапивши на сайт bankid.org.ua, виберіть Ваш банк;
  • авторизуйтеся, використовуючи логін і пароль для Вашої системи інтернет-банкінгу;
  • сплатіть вартість атестату (13 WMU) з Вашого U-гаманця.

Перевірка Ваших персональних даних займає 1-2 робочих дні Якщо інформація, надана банком, співпаде з інформацією у Вашому атестаті - Ви отримаєте повідомлення на електронну пошту з пропозицією прийняти угоду на отримання початкового атестату, а також потрібно переконатися, що у Вас перевірений PhotoID в системі WebMoney. Після виконання всіх цих умов початковий атестат буде виданий протягом трьох робочих днів.

Спосіб 2. Отримання початкового атестату по результатам здійснення банківського введення.

Для отримання початкового атестату даним способом необхідно виконати наступні умови: 

  • Поповнити Ваш гаманець на будь-яку суму (від 10 WMU) за допомогою реквізитів, отриманих на сторінці .
  • Поповнення повинно бути виконано з Вашого поточного рахунку (починається цифрами 2620 ...) або карткового рахунку (починається цифрами 2625 ...) фізичної особи.
  • Ваш банк при відправці коштів повинен передати Ваше ПІБ в реквізитах платежу в графі "відправник".

На жаль, деякі українські банки (серед них Ощадбанк, Приватбанк і ще ряд інших банків) відправляють вихідні перекази не з поточного рахунку клієнта, а зі спеціального "загального" рахунку банку, в результаті чого достовірно визначити, хто саме є відправником переказу неможливо, а значить, початковий атестат не видається.

Нам вдалося визначити декілька банків, які точно роблять це коректно:

- Укрсиббанк
- Банк Форвард
- Кредобанк
- Прокредитбанк
- ПУМБ
- OTP

Якщо у Вас є поточний або картковий рахунок приватної особи в одному з цих банків і Ви оплатите з цього рахунку поповнення гаманця (наприклад, через інтернет-банкінг) - то зможете гарантовано отримати початковий атестат безкоштовно. Якщо у Вас немає рахунку в одному з цих банків, то можна відкрити його.

Перевірка Ваших персональних даних займає 1-2 робочих дні. Якщо інформація, надана банком, співпаде з інформацією у Вашому атестаті - Ви отримаєте повідомлення на електронну пошту з пропозицією підписати угоду на отримання початкового атестату, а також потрібно переконатися, що у Вас перевірений PhotoID в системі WebMoney. Після виконання всіх цих умов початковий атестат буде виданий протягом трьох робочих днів. Про присвоєння атестату буде відправлено відповідне повідомлення в Ваш Кіпер а також на реєстраційний e-mail.

Якщо у Вас залишились питання по цій темі, пишіть їх у нижченаведеній формі.
Ваш Email
Тема
WMID підставити WMID
Текст
Введіть число із зображення: Оновити