WebMoney Україна «Абсолютний Фаворит Успіху» в категорії «Система електронних платежів»
Реєстрація
УКР РУС ENG
WebMoney Україна

Опис

WebMoney Transfer — система миттєвих інтернет-розрахунків, створена в 1998 році (головний сайт системи — http://www.wmtransfer.com/)

Кожний користувач має свій особовий рахунок, що називається WMID (складається з 12 цифр, кожний WMID у системі унікальний). Усередині нього може бути відкрито декілька гаманців — спеціальних облікових записів, на яких ведеться облік «титульних знаків», що номіновані у різних валютах:

Тип гаманця Позначення титульних знаків,
які зберігаються в гаманці
У чому номіновані
U-гаманець WMU гривня
E-гаманець WME євро
Z-гаманець WMZ долар США
B-гаманець WMB білоруський рубль
G-гаманець WMG золото
K-гаманець WMК казахський тенге
R-гаманець WMR російський рубль
X-гаманець WMX Bitcoin

Номер гаманця складається з букви, що вказує на його тип (U, E, Z і т.д.) і 12 цифр; кожний номер гаманця в системі є унікальним.

Керування гаманцями здійснюється за допомогою клієнтського програмного забезпечення. Воно існує в різних версіях: проста браузерна версія (Keeper Standard), програма під Windows (Keeper WinPro), розширена браузерна версія (Keeper WebPro). Є також додатки під iOS, Android і інші мобільні платформи (шукайте у вашому сторі за словом «WebMoney»).

За допомогою цих інструментів користувач може робити перекази зі свого гаманця в гаманець іншого користувача системи за кілька кліків мишею. Транзакція проходить за частки секунди, і одержувач бачить надходження на свій гаманець негайно. Перекази можливі тільки між гаманцями одного типу, наприклад, з U-гаманця на U-гаманець, з E-гаманця на E-гаманець тощо.

Користувачі WebMoney можуть переводити WM усередині системи іншим користувачам, а також компаніям-торговцям за їхні товари й послуги. Крім того, користувач може одержувати WM від компаній в якості виплат, гонорарів, роялті, відрахувань, виграшів тощо.

У момент проведення кожної транзакції усередині системи з відправника стягується комісія в розмірі 0,8% від перекладної суми. Максимальний розмір комісії обмежений: 250 WMU для транзакцій по U-гаманцях, 50 WMZ для транзакцій по Z-гаманцях і т.д. Перекази між гаманцями того самого користувача комісією не обкладаються.


На даному сайті ви можете здійснювати деякі дії з WMU (гривневими) одиницями: поповнювати гаманці, виводити кошти з гаманців на картки або у відділення банків-партнерів, оплачувати послуги багатьох українських компаній.